تعبیر خواب پرده در خواب و چه زمانی خوب است یا بد؟

پرده ها از پوشاندن و اختفا و رازداری به وجود می آیند، پس معنای پرده در واقع بیانگر تعبیر خواب پرده در خواب است. فرد با توجه به شرایط و موقعیت اجتماعی خود؟

این موضوع شامل …

تعبیر خواب پرده در خواب

پرده در خواب تعابیر زیادی دارد که ابن سیرین در جاهای مختلف برای ما نقل کرده است، وی تأکید کرده است که خیر و شر آنها بر اساس ماهیت خواب متوالی است، پرده ها را کور می کند؟ ممکن است چیز زیبایی را از شما پنهان کنید و این شر است و ممکن است بلاها و نگرانی ها را پنهان کنید و این خیر است.

با توجه به اینکه پرده پارچه ای است که بر روی پنجره ها و خروجی های خانه نصب می شود تا افراد خود را از انتشار اسرار در امان نگه دارد، این نشان دهنده ترس، اضطراب و عدم اطمینان است و در مورد پرده در خواب، بدی و خوبی آنها متفاوت است. با توجه به کیفیت پرده ها آیا پاره و فرسوده شده اند یا زیبا و خوش تیپ هستند؟ آیا بلند و بزرگ است یا کوتاه و کوچک و خانه را نمایان می کند؟ و چه چیزی مبهم است، رنگ آن و شکل آن چیست؟

هر چه پرده ها بلندتر و بزرگتر باشند و ظاهر زیبای آنها بیشتر باشد، خیر و برکت در بیننده رویا بیشتر است و بالعکس. زیرا کاپشن خانگی که هر چه مزاحمش را از گرد و غبار و غبار و نور خورشید و چشم همسایه ها پریشان می کند هر چه زیباتر باشد نشان دهنده این است که این کاپشن دارای حسن برتری است و معانی و تعابیر نیکی در این امر متمایز می شود. با توصیف دقیق پرده هر زمان که بیننده این فرصت را پیدا می کند که همه چیزهایی را که در خواب دیده است به خاطر بیاورد.

و بدانيد كه تعبير پرده بر در، اگر بر پنجره باشد، و نيز فرق دارد كه پرده در خانه و محل كار شما باشد. از آنجا که کت خانه خوب است و حریم خصوصی است، در حالی که کار نیست.

بهتر است خواب پرده را در خواب ببینید

دیدن پرده در خواب از نظر ابن سیرین بیانگر خیر و برکت است که در این موارد آمده است:

 • اگر شخصی ببیند که پرده‌ها ورودی خانه‌اش را بسته است، در حالی که همسر یا دوستش در داخل خانه است، نشانگر حریم خصوصی و عدم آشنایی او با کسی است و ظاهر خوب پرده‌ها نشان‌دهنده خوش اخلاقی همسر یا دوستش است. .
 • و هر که ببیند پرده های خانه سفید است، بیانگر صفا و صفا در زندگی خانوادگی صاحب بینایی و ثبات و سعادت اوست.
 • و هر کس در خواب پرده های قرمز ببیند، این نشان دهنده ورود او به یک داستان عاشقانه است، اما او نمی خواست مردم از آن مطلع شوند، زیرا رنگ قرمز در پرده ها نشان دهنده یک رابطه عاطفی پنهان است.
 • و اگر فقیری در خواب پرده ببیند، دلالت بر برآورده شدن حاجت و قرض او دارد، اگر بدهکار باشد، و بیانگر آن است که به زودی فقر را وداع خواهد کرد تا خداوند – تبارک و تعالی -. .
 • پرده های پاره شده، به طور کلی، به معنای تسکین نزدیک است، به خصوص اگر بیننده در بدبختی باشد.
 • اگر بر بدن انسان پرده ای ببیند، نشانگر عفت و پوشش صاحب آن بدن است.
 • هر کس پرده ای زیبا بر پنجره یا در ببیند، دلالت بر خوشبختی و موفقیت در کار یا تحصیل و یا در سطح علاقه و ازدواج دارد.
 • گذاشتن پرده در خواب خوب است و بیانگر خبرهای خوش و مراحل پیشرفته زندگی انسان است که می پذیرد و به آرزوهایی که در انتظارش است می رسد.
 • خریدن پرده در خواب خوب است و روزی را زیاد می کند.
 • تعبیر خواب شیطان پرده در خواب

  در مورد بد دیدن پرده در خواب می توان آن را در این موارد خلاصه کرد:

 • هر کس در خواب ببیند که پرده ها باز است یا کاملاً بسته نشده است، بیانگر انتشار یکی از اسرار خانه و شاید همه آنهاست.
 • و هر کس در خواب ببیند که پرده های خانه اش زیبا، پاره، کثیف و ناهموار نیست، به زودی دچار بحران مالی می شود و با مشکلات خانوادگی مواجه می شود.
 • هر کس در خواب ببیند خانه اش بی پرده است، بیانگر این است که تصمیمات سخت و قاطعی گرفته است.
 • و هر کس خود را ببیند که از لباس ثروتمندان صاحب حجّت پرده می‌سازد، نشانگر تمایل بینا به قیام و تقلید از آنان است، ولی نتوانسته است مانند آنان باشد.
 • رنگ پرده ها مشکی است و بدبخت هستند.
 • هر که ببیند پرده بر در مسجد یا عبادتگاه آویزان است، نشانگر نقصان در عبادت است و تقرب به خداوند سبحان واجب است.
 • و هر کس خود را در حال برداشتن پرده ها ببیند، این نشان دهنده فقدان تفکر و تجربه بینا به طور کلی یا جهت گیری تصمیم خاصی است که گرفته شده است.
 • و هر که دید پرده‌ها را برمی‌دارد و آن‌ها را پشت سر می‌کشد و می‌رود، نشان می‌دهد که به چیزی فکر می‌کند که او را بسیار نگران می‌کند، اما او را نگران می‌کند.
 • و هر که ببیند پرده بر در آویزان است، دلالت بر اضطراب و آشفتگی و نگرانی دارد و چه بسا علت این نگرانی زن یا یکی از بستگان یا دوستان او باشد.
 • و هر كه بيند پرده‌ها بر پنجره آويزان است، بيانگر توطئه‌اي از طرف دشمنش است.
 • پرده‌های جدید در خواب هستند و دیدن آن‌ها بر درب شرکت کارتان نشان‌دهنده خستگی و کوفتگی شماست.
 • ارتعاش و پرکردن پرده در خواب به معنای مشکلات و خطرات پیرامون بیننده است.
 • و پرده های بزرگ در خواب عموماً شر و حکایت از گرفتاری های زیاد و مستمر دارد، در حالی که اگر روی پنجره خانه باشد و زیبا و بزرگ باشد، به معنای پوشش های فراوان و حفظ ناموس اهل خانه است.
 • شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید:

  تعبیر خواب پرده برای زنان مجرد

  پرده ها برای مجردها یا مجردها خوب هستند. .

  و اگر پرده سبز یا رز باشد، نشان دهنده ازدواج مجرد و مجرد است، با علم به اینکه این ازدواج موجب شادی طرفین می شود و بین آنها محبت و رحمت حاکم می شود و دلالت بر آن دارد. یک زن بسیار زیبا که با مجرد ازدواج می کند و اگر زن مجرد ببیند که یک پرده سفید می خرد، پس مدرک نزدیک عروسی او است.

  تعبیر خواب پرده برای زن متاهل

  تعابیر متعددی از خواب پرده برای زن متاهل وجود دارد که به شرح زیر است:

 • اگر زن متاهل ببیند که سوار بر پرده است، این نشان دهنده آینده روشن او و خوشبختی است که در آینده در انتظار او است.
 • در مورد کسی که می بیند شوهرش سوار بر پرده های زیبا در خانه است، این نشان دهنده یک نوزاد جدید است.
 • اما اگر ببیند که پرده می‌خرد و پرده سفید یا آبی است، نشانگر پنهان‌کاری، سلامتی، زیاد شدن مال و برکت او در فرزندانش است.
 • و اگر زن شوهردار پرده های طرح دار زیبا ببیند و بچه دار نشود، این خواب برای او مژده است که حامله می شود.
 • و اگر در خواب پرده سبز ببیند، بیانگر نیکی دین و استقامت او در نماز است، و نیز حاکی از امنیت و خیر و برکتی است که در خانه و زندگی خانوادگی او فرا گرفته است.
 • تعبیر دیدن پرده در خواب برای زن باردار

  پرده در خواب زن باردار تعبیر دارد، اگر زن حامله پرده های زیبا ببیند، نشان دهنده این است که دختری به دنیا آورده است و با توجه به شدت زیبایی پرده ای که در آن دیده شده است. رویای او ظاهر دختر آینده اش خواهد بود و خدا بهتر می داند.

  و هر کس در خواب ببیند که پرده تیره می‌خرد، نشانگر فرزند ذکور است، و اگر ببیند که پرده‌ای سفید و روشن می‌خرد، بیانگر آن است که دختری زیبا به دنیا می‌آورد. او می بیند که دارد یک پارچه پرده نرم، زیبا و آراسته می خرد.

  معنی پرده های قرمز و سفید در خواب

  در واقع، رنگ پرده در خواب معانی خاصی دارد که خوب و بد آن با توجه به مفهوم رنگ و رابطه آن با ژاکت که به معنای نصب پرده است، متفاوت است، مثلاً متوجه می‌شویم که این معانی رنگ قرمز دلالت بر خیر و شر دارد، در حالی که شر آن اگر صاحب رؤیت متأهل باشد حکایت از نگرانی و اگر ارتعاش داشته باشد نشان دهنده بدبختی ها و خطراتی است که نزدیک به افشای و اعلام است.

  در حالی که رنگ سفید در پرده ها بیانگر آن است که مکانی – که بیننده پرده سفید را در آن پیدا کرده است – عاری از مشکل و نگرانی و تشویش است و شاید نشان دهنده پایان دوران تاریکی و بلای خانه باشد تا آرامش و آبادانی در سرتاسر خانه حاکم است و این تعبیر آخر این است که اگر صاحب بینایی در مشکلاتی باشد که او را از پا درآورده و پرده ها را در خواب سفید ببیند، این دلیل بر حل مشکلات او و رسیدن به نقطه تعیین کننده است.

  تعبیر خواب پرده سیاه در خواب

  رنگ سیاه در خواب، نشانه شر است، پس هر که در خواب پرده های سیاه ببیند، بیانگر آمدن مصیبت ها و بلاها است و چه بسا فتنه به آن محل هجوم آورد و دوره آن ادامه یابد که پرده ها بسیار باشد. تنگ یا باز کمی یا زیاد پایان مصیبت های او.

  تعبیر خواب پرده های سبز و آبی و زرد در خواب

  پرده سبز دلالت بر شادی و بشارت دارد و به انجام حج و عمره برای بیننده خواب اشاره دارد، در حالی که پرده های آبی نشان دهنده دیدن افرادی است که بیننده خواب آنها را دوست ندارد و برای او مشکل و نگرانی ایجاد می کند و ممکن است نشان دهنده سفر باشد و پرده زرد. نشان دهنده بیماری و تحقیر است.

  تفاسیر مختلف از روایات مختلف آمده است; پس از حال خود مطمئن شوید و در مقاله تعبیر مناسب آن را جستجو کنید و بدانید که خواب پرده در صورتی که مشروط به شرایط دید صحیح قبل از طلوع فجر نباشد و هر وقت آن را در خواب دیدید: نشان دهنده ترس و اضطراب شما از چیزی است که شما را کنترل می کند و ضمیر ناخودآگاه شما آن را به صورت رویا برای شما تزئین می کند این اضطراب در واقعیت شما تا زمانی که از خوابی آرام لذت ببرید و خدا بهتر می داند.

  شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید:

  😍برنامه های مجلات نازک رایگان را از اینجا کشف کنید 😍

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا