رویاهایی که خبر از بارداری قریب الوقوع می دهند

رویاهایی که خبر از بارداری قریب الوقوع می دهند

پس از جمع آوری نظرات مفسران در مورد رؤیاهایی که حاکی از بارداری نزدیک است و تعبیر آنها برای زنان باردار، مجردها و سایرین، تمام خواب هایی که نشان دهنده بارداری در همان ماه هستند را برای شما جمع آوری کرده ایم، رویاهایی که نشان دهنده بارداری بسیار نزدیک هستند. بارداری و رویاهایی که نشان دهنده بارداری نزدیک با پسر یا دختر است.

معروف ترین رویاهای بارداری:

 1. پرنده، جوجه یا تخم مرغ در خواب: گرفتن پرنده، جوجه یا تخم مرغ در دست زن شوهردار، نماد حاملگی است و دیدن شخصی در خواب نماد حاملگی است و خداوند اعلم.
 2. بیرون آمدن شیر از سینه در خواب: بیرون آمدن شیر از سینه زن متاهل، نماد بارداری در آینده است و خداوند داناتر است.
 3. اندام مردانه زن شوهردار در خواب: اگر آلت زن در بدن او ظاهر شود، خواب نشانة نزدیکی حاملگی است و خداوند داناتر است.
 4. میوه ها در خواب: دیدن میوه ها بر روی درخت در خواب نمادی از فرزندان و فرزندان است و خداوند داناتر است.
 5. دانه های انار در خواب: دانه های سالم انار در خواب نماد بارداری قریب الوقوع است.
 6. مروارید در خواب: مروارید را با دست بگیرید یا در جیب یا جعبه گذاشتن، همه اینها نشانه حاملگی است و خداوند اعلم.
 7. خریدن لباس نو در خواب: اگر زن متاهلی در خواب ببیند که در حال خریدن لباس نو است، این نشانه حاملگی است و خداوند داناتر است.
 8. هديه در خواب: اگر زن شوهردار در خواب هديه اي بگيرد، خواب بيانگر حاملگي قريب الوقوع است و خداوند داناتر است.
 9. لباس یا کالسکه برای بچه ها در خواب: اگر زن شوهردار لباس بچه یا کالسکه بچه ببیند، نشان دهنده باردار بودن اوست و خداوند اعلم.
 10. خرید طلا یا جواهرات طلا در خواب:اگر دختر مجردی در خواب ببیند که خواهر یا یکی از دوستان متاهل خود در حال خریدن زیورآلات طلا برای زینت دادن به آن هستند، در این صورت رؤیت مخصوص دوست یا خواهر اوست که نزدیک حاملگی اوست و خداوند اعلم. .
 11. خوردن شکلات در خواب:شکلات خوردن یعنی بارداری نزدیک هست انشاالله.
 12. خوردن گوشت خروس در خواب: اگر دختر شوهردار خود را در حال خوردن گوشت خروس یا گرفتن آن ببیند، رؤیا نشان می دهد که در خواب مردی را حمل می کند.
 13. تماشای ماه در خواب:زن متاهل در خواب ماه را می بیند، نشان می دهد که از مردی آبستن است، و اگر ماه را در تصویر شوهرش ببیند، ممکن است رویا نشان دهد که پسری شبیه شوهرش به دنیا خواهد آورد.
 14. دیدن سینه در خواب:هرگاه زن حامله ای را در خواب ببیند و به اندازه یک لیتر از آنچه در آن است آن را بگشاید و در واقع آن را باز کرد، رؤیت نشان می دهد که زن حامله است.اما دیدن جعبه بدون باز کردن در آن در خواب، بینایی نشان دهنده بارداری مرد است.
 15. دیدن گربه در خواب:اگر زن شوهردار گربه های زیبا را در خواب ببیند و با آنها بازی کند، رؤیا به شتر او در آینده نزدیک اشاره می کند و خدا داناتر است.
 16. خوردن گوشت در خواب: اگر مردی در خواب ببیند که گوشت شتر یا بره بریان شده می خورد و به طور کلی قربانی را می بیند، بیانگر آن است که همسرش پسری باردار است و آن پسر با پدر و مادرش صالح می شود. .
 17. رویای پول فلزی و شمشیر:اگر مردی در خواب شمشیر ببیند، این رؤیا بیانگر آن است که همسرش به زودی از مردی باردار می شود. اما اگر مردی در خواب سکه یا درهم ببیند، بینش نیکو است و به او وعده حاملگی همسرش را به زودی به خواست خدا می دهد.
 18. رؤیت مرد در خواب حیواناتی مانند اسب و گاو و قوچ یا پرندگانی مانند بلبل یا شاهین و اژدها بیانگر حاملگی زن در نر است.
 19. نقاشی های محترم را ببینید:اگر مردی مولایمان محمد صلی الله علیه و آله و سلم را ببیند، رؤیت حکایت از آن دارد که همسرش آنطور که او از خداوند می خواهد در مردی حامله می شود و خداوند فرزند صالحی به او عطا می کند که جایگاهی بلند خواهد داشت. در جامعه.
 20. شیر مادر یا شیردهی:ترشح شیر مادر یکی از خواب هایی است که حاکی از حاملگی و جنسیت نوزاد پسر است و خداوند اعلم دارد و دیدن زن حامله در حال شیر دادن در خواب اگر بچه پسر باشد خداوند عنایت می کند. صاحب بینایی فرزند ذکور. .
 21. دیدن تاج در خواب:اگر جوانی ببیند که یکی از زنان خویشاوندش تاج بر سر می گذارد، رویت نشان می دهد که آن زن در مردی باردار است و تاج نشانگر مقام و منزلت بلند آن فرزند است که در آینده خواهد داشت. ، به خواست خدا.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا