رویاها خبر از شفای بیماری و از بین رفتن نگرانی می دهند

رویاها خبر از شفای بیماری و از بین رفتن نگرانی می دهند

اگر مریض هستید خواندن قرآن در خواب نشانه بهبودی از بیماری و بهبودی است ان شاء الله آب زمزم در خواب مخصوصاً هنگام نوشیدن از آن یا شستن از آب زمزم بیانگر بهبودی از بیماری است ان شاء الله. اگر در خواب مار و گربه بکشید به امر خدا از بیماری خلاص می شوید، خوردن عسل یا سیاه دانه، سیاهدانه و روغن زیتون دلیل بر بهبودی و رفع نگرانی است ان شاء الله.

شفای رویاها

 1. تلاوت قرآن کریم در خواب:تلاوت قرآن کریم در خواب یا رقیه بشارت دهنده بهبودی و بهبودی بیمار است ان شاء الله.
 2. تلاوت سوره الکرسی:از رؤیایی است که دلالت بر شفا از لمس و از بیماری روحی و روانی دارد و حکایت از زوال نگرانی دارد.
 3. فرار و فرار از خطر در خواب:توانایی خواب بیننده برای فرار از خطر یا حیوان درنده، به خواست خدا نوید خوبی برای بهبودی اوست.
 4. ضربه زدن به افراد زشت در خواب:اگر خواب بیننده بتواند در خواب به افراد یا موجودات زشت ضربه بزند، این نشانه پیروزی او بر بیماری است و خداوند داناتر است.
 5. کشتن حشرات یا حیوان وحشی یا نفرت انگیز در خواب:اگر بیننده خواب در خواب توانست حشرات را بکشد و یا در خواب حیوان خطرناک یا ناپسندی را بکشد، علامت آن است که مرحله بیماری را پشت سر گذاشته و شبیه بهبودی است انشاالله.
 6. بالا رفتن از کوه در خواب:صعود خواب بیننده به کوه یا هر مکان مرتفع، نمادی از نزدیک شدن به بهبودی و بیانگر زوال نگرانی است و خداوند داناتر است.
 7. عسل یا خرما در خواب:خواب خوردن عسل یا خرما در خواب نشانه بهبودی سریع است به خواست خدا.
 8. سیاهدانه (سیاه دانه) و آجیل در خواب:خوردن سیاهدانه یا آجیل در خواب نشانه قوی بهبودی است انشاالله.
 9. صدقه و زکات و اطعام مستمندان در خواب:ادای فریضه زکات، صدقه دادن یا اطعام نیازمندان در خواب، همگی نشانه هایی است که حکایت از بهبودی نزدیک دارد و نشانه هایی از شفای بیماری های روحی و معرفت نزد خداوند متعال است.
 10. سرمه و حنا در خواب:گذاشتن سرمه در چشم بیننده، یا حنا بر روی دست یا هر قسمت از بدن او، نماد شفای بیماری به یاری خداوند متعال است.
 11. آب شیرین یا آب زمزم در خواب:نوشيدن آب شيرين بيننده يكي از رؤياهاي اميدبخش شفا است، همچنان كه نوشيدن آب زمزم نماد قوي بهبودي بيمار است انشاءالله.
 12. وضو و شستن و غسل با آب و صابون در خواب:وضو گرفتن و شستن و استحمام با آب و صابون در خواب بیانگر رهایی از درد و بیماری به خواست خداوند متعال است.
 13. ادرار و مدفوع و خون بد یا چیزهای ناپاک که در خواب از بدن خارج می شود:خواب ادرار، خوابی است که حاکی از بهبودی بیمار است، همچنان که خروج کثیفی و فضولات از بدن بیننده خواب تنها نشانه بهبودی قریب الوقوع اوست انشاءالله.
 14. دیدن پزشک، بیمارستان، درمانگاه، داروخانه و ویتامین ها در خواب:دیدن پزشک، بیمارستان، درمانگاه، داروخانه و ویتامین ها در خواب، همه نشانه هایی هستند که نشان دهنده درمان و نزدیک شدن به بهبودی خداوند متعال است.
 15. تراشیدن مو در خواب:خواب کوتاه کردن مو یکی از آرزوهای نویدبخش بهبودی است، اگر بیننده در خواب ببیند که موهای خود را می تراشد، نشانه نزدیک شدن به بهبودی است انشاءالله.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا