رویاها نشان دهنده رضایت خداوند از شماست

رویاها نشان دهنده رضایت خداوند از شماست

رویاها نشان دهنده رضایت خداوند است

خوابهایی که حکایت از رضایت خداوند دارد بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین و صلوات و سلام بر ارجمندترین رسولان.

همانطور که همه می‌دانند، رویاها پیام‌های رمزگذاری‌شده‌ای هستند که خطاب به رویا بیننده، و گاهی به افراد دیگر در اطراف رویاپرداز، و این پیام‌ها ممکن است مختص رویا بیننده یا عمومی باشد، یعنی ممکن است از آن متعجب شوید و در عین حال از آن متعجب شوید. مسیر شما را روشن می کند و مسیر زندگی شما را تغییر می دهد.

قبل از پرداختن به جزییات موضوع اختصاص داده شده به این جلسه، می خواهم به شما یادآوری کنم که

هر تعبیری از هر رویا یا رویایی باید منطقی و متناسب با واقعیت باشد

تفسیر ازهر

مثلاً شخصی که دارای رفتار انحرافی و نابهنجار بود، بینایی دید و به او تعبیر شد که در راه راست گام برمی‌دارد، یا برعکس، انسان متقی که حدود خدا را می‌داند و به رفتار خود متعهد است و می‌بیند. رؤیتی که به او تعبیر به پیروی از شیطان می شود، مواردی از این قبیل را باید سالک تعبیر تعبیر کند و نگیرد، زیرا لاجرم عیب دارد چه در صیغه خواب و چه در تعبیر بیننده خواب. یا مترجم

موضوع امروز این است که شما از کجا می دانید که خداوند بر اساس رویا از شما راضی است؟

رویاها نشان دهنده رضایت خداوند است

چه خواب هایی نشان می دهد که شما در مسیر درستی هستید؟

نکته مهم اینکه بسیاری تحقق رویاها و رؤیاها را در واقعیت نشانه رضایت خداوند از او می دانند و لزوماً چنین نیست، چه بسیار افراد صالحی که رویاهایشان محقق نمی شود و چه بسیار افراد بداخلاقی که خواب می بینند. به حقیقت می پیوندند و همانطور که هستند سقوط می کنند.

مهم ترین خواب هایی که ممکن است نشان دهنده رضایت خداوند از شما باشد را به شما نشان می دهیم و یک بار دیگر یادآوری می کنیم که این معانی قطعی نیست و نمی توان برای قضاوت بیننده خواب به آن استناد کرد و نیات و اسرار را خداوند متعال می داند و ما تلاش می کنیم. در این امر انگیزه ای برای امر به معروف و نهی از ما و جلوگیری از سقوط در منکر باشد و خداوند توفیق دهد.

 • دیدن خداوند متعال در خواب مشروط بر اینکه رؤیت بدون چگونه و چگونه باشد و چنانکه رسول الله صلی الله علیه وسلم در سفر اسراء و معراج در مورد رؤیت خداوند متعال به ما فرموده است، آنجا که فرمود (او نوری است که من می بینم). دیدن خدا در خواب با قلب و احساس و ادراک بدون تجسم است و هر خوابی که در خداوند به صورت یا حالتی از آنچه در واقعیت ما مرسوم است ظاهر شود پس این از شیطان است.
 • دیدن خدا در خواب، نصیحت یا سخن گفتن با شما به نیکی یا بشارت دادن، یا نامیدن یکی از زیباترین نام های او، یا اینکه خداوند متعال به شما می نگرد، پس این رؤیاها حاکی از رضایت خداوند از شما و شماست. نزدیکی به او

 • دیدن پدر و مادر در خواب مخصوصاً پدر و سلطان ناشناس، یا رئیس و مسئول کار نامشخص در واقعیت، همه این نمادها را اگر در کت و شلوار خوب ببینی، به تو هدیه دهد، یا در شادی با تو شریک شود، پس این نشانه عنایت و محبت خداوند نسبت به شما و عنایت مبارک شما به قدم های شماست.
 • آطناب در خواب ریسمان را که به سوی آسمان کشیده می‌بینی در حالی که آن را در دست گرفته‌ای، پس آن ریسمان محکم خداست و عهد و پیمانی است میان تو و خدا، و این از نشانه‌های محبت خداوند به تو و پیروی از راه‌های حق است.

  فرشتگان، انبیا، رسولان، اولیاء الهی، آقایان، صالحان، و غالباً در حالت خوب دیده می شوند.

  بسیاری از نمادها، اگر در زمینه‌های خاصی یافت شوند، به محبت خداوند نسبت به شما و رضایت او از شما اشاره می‌کنند و ممکن است چنین بینش‌هایی را در قلب مشاهده کنید، روح را آرام کند و انگیزه شما را برای عبادت افزایش دهد. خداوند تبارک و تعالی علم و فضل است.

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا