تعبیر بازار در خواب ابن سیرین

بازار در خواب

در این مطلب تعبیر بازار در خواب و خواب بازار را در رویاهای مختلف از تعبیر خواب ابن سیرین خواهید دید بازار محل خرید و فروش اجناس و مایحتاج زندگی است.

بازار در خواب: دلالت بر مسجد دارد همان گونه که مسجد بر بازار دلالت می کند، زیرا هر دو در آن تجارت می کنند و سود می برند، و ممکن است دلالت بر میدان جنگی داشته باشد که در آن مردمی پیروز می شوند و مردمی بازنده می شوند.

پس اهل بازار با جان و مال با یکدیگر می جنگند و ممکن است نشانگر جایی باشد که در آن ثواب و ثواب و منفعت است مانند خانه علم و رباط و موسم زیارت. مانند چیزی است در دایره ذکر و خانه های علم و بازار مبادله، مانند چیزی است در خانه حاکم به خاطر خرج گفتار و وزن و تعادل.

بازار در خواب

بازار در خواب

پس هر کس خود را در بازار نامعلومی دید که در آن معامله ای از دست داد یا کالایی به دست آورد، اگر در جهاد بیدار بود، شهادت را از دست داد و روی برگرداند، و اگر در زیارت بود، آن را از دست داد یا آن را تباه کرد، و اگر جوینده علم بود، او را قطع کرد، یا در آن قراری را از دست داد، و غیر از خدای متعال چیزی خواست، اگر چه چیزی در آن نبود، که نماز جماعت در مسجد را ترک کرد. برای کسی که در بازارش در خرید و فروش دزدی کند، اگر مجاهد باشد گناهکار است و اگر حرام باشد، شکار می کند، جمع آوری می کند یا لذت می برد، و اگر عالمی است که ظلم می کند. در مناظره یا خیانت در فتواهایش، وگرنه نمازش را می بیند، یا با رکوع یا سجده بر امامش سبقت می گیرد، یا در نماز تمام نمی کند، همان که بدترین دزدی است، چنان که در اخبار آمده است. و اما بازار معروف، هر که ببیند پر از مردم است

یا دید که آتشی در آن رخ داده یا چرخ آبی زلالی در وسط آن می چرخد، یا یونجه در ظرف های آن پر شده است، یا باد خوبی در آن می وزد که معیشت مردمش را برگردانده و برایشان سود می آورد. و متهم به نفاق می شدند و اگر دید مردم بازار خواب آلودند یا مغازه ها بسته بودند یا عنکبوت روی آن چرخیده بود یا بر آنچه فروخته می شد افسرده می شد یا به مرخصی می رفتم و اگر او بازاری را دید که حرکت کرد، وضعیت متحرک به جوهره ای رفت که لباس های کتانی نازک به آنجا رفته بود.

و اگر صاحبان سفال و غلات آن را می دیدند سودشان کم می شد و عایدشان ضعیف می شد و اگر صاحبان پوره سیب زمینی و تابه آن را می دیدند در آن مصیبت نازل می شد یا از آتش سوزی یا غارت یا تخریب یا مانند آن. اگر افراد زیادی را در آن یا شغلی ببیند، دلیل خوبی است، اما اگر بازار آرام باشد، نشان دهنده بیکار بودن بازاریاب هاست.

بازار در خواب تعبیر خواب ابن سیرین تعبیر بازار در خواب

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا