تعبیر دیدن پوشیدن لباس بلند در خواب

تعبیر خواب پوشیدن لباس بلند از جمله رویایی است که علما و مفسران رویا بر آن اتفاق نظر داشته اند و از آن روایات پسندیده ای است که دلالت بر عزت و اعتلا دارد.

همچنین بیانگر رابطه بیننده خواب با خداوند متعال است.

همچنین بسته به اینکه بیننده خواب مرد باشد، دختر مجرد، زن متاهل یا باردار باشد، در ادامه به تعبیر آن خواب خواهیم پرداخت.

تعبیر پوشیدن لباس بلند ابن سیرین

 • ابن سیرین معتقد است که وقتی انسان در خواب ببیند لباسهای بلند به تن دارد و از نظر ظاهری خوب و زیباست، نشانه نزدیک شدن به روز نامزدی بیننده خواب است، خواه عقد باشد یا نامزدی.

 • تعبیر دیدن لباس های بلند در خواب از نظر نو یا کهنه بودن آنها متفاوت است، این نشانه عاشق شدن بیننده است.

 • اگر لباس تمیز باشد نشان دهنده شادی، شادی، سلامتی و ایمنی از هر بدی است.

 • ولى اگر قديمى باشد دلالت آن بد است نه خوب، زيرا دلالت بر پريشانى و نگرانى و ناراحتى و وضع بد مالي دارد و خداوند اعلم.

 • تعبیر پوشیدن لباس بلند برای زنان مجرد

 • وقتی دختر مجردی در خواب ببیند لباس بلند پوشیده است، نشانه خوبی است، مخصوصاً اگر لباس سفید به تن داشته باشد، زیرا نشان دهنده نزدیک شدن به زمان نامزدی اوست، خواه ازدواج باشد یا نامزدی.

 • ممکن است نشانه ترفیع شغلی یا تحصیلی باشد و اگر لباس بلند هدیه کسی باشد، نشان دهنده وجود ارتباط بین خواب بیننده و شخصی است که آن لباس های بلند را به او داده است. این پیوند پیوند عشق یا پیوند دوستی است.

 • اگر این شخص مرده باشد نشان از خوبی و بهبود وضعیت مالی و تحصیلی اوست و خدا اعلم دارد.

 • تعبیر پوشیدن لباس بلند برای زن شوهردار

  برای زن متاهل دیدن اینکه در خواب لباس بلند و نو می پوشد، نشان دهنده خوبی و زندگی فراوان و بهبود شرایط خانوادگی اوست، زیرا رابطه او با همسر و فرزندانش نیز خوب و خوب است اخلاق خوب فرزندانش، اما اگر در خواب آن لباس های بلند را به او داده است، این نشان دهنده این است که او به زودی باردار خواهد شد.

  تعبیر پوشیدن لباس بلند برای زنان باردار

  هنگامی که زن حامله می بیند که لباس بلند پوشیده است، منظور از آن دید خوب است و دلالت بر شادی و خوش بینی و شادمانی دارد، چنان که لباس بلند نشان دهنده سلامت و امنیت جنین و ایمنی او پس از تولد است.

  لباس ممکن است نشان دهنده نوع جنینی باشد که بیننده خواب به دنیا می آورد اگر مادر باردار لباس بلند را خریده باشد، جنینی که به دنیا خواهد آورد پسر خواهد بود.

  ولى اگر لباس بلند هديه اى بود كه كسى براى او خريده بود، نشانه زن بودن بچه است و خدا اعلم.

  هر کسی که دیدی دارد و مایل است آن را تفسیر کند، نظرات شما را در زیر مقاله دریافت می کنیم و در اسرع وقت تفسیر را به شما ارائه خواهیم داد.

  نوشته های مشابه

  دکمه بازگشت به بالا