اینها نمادهای رایج ترین رویاها و رویاها هستند

اینها نمادهای رایج ترین رویاها و رویاها هستند

1- تعقیب رویاهاجایی که می بینید که توسط شخص، حیوان یا چیز ناشناس تعقیب می شوید و اینها رایج ترین رویاها هستند زیرا در طول خواب باعث ایجاد اضطراب و ترس می شوند که به خاطر سپردن آن آسان می شود. تجدید نظر در آن یا مواجهه با آن و اعلام آن به خودمان. و ناتوانی در فرار در موقعیت های شایسته بیانگر احساس ضعف، عدم اعتماد به نفس و عزت نفس پایین شماست.

2- خواب های آبی: همانطور که قبلا اشاره کردیم، آب به معنای احساسات و همچنین به معنای ضمیر ناخودآگاه است، آیا شفاف است یا کدر، سریع جریان دارد یا ساکت است یا آرام، پس این گواه بر نوع و جریان احساسات و باطن پنهان ما است.

3- خواب وسایل نقلیه: ماشین، هواپیما، قطار یا کشتی باشد. آن‌ها نشان می‌دهند که ما اکنون در زندگی‌مان به کجا می‌رویم، به آرامی یا سریع راه می‌رویم یا به دور خودمان می‌چرخند، بالا یا پایین، و همچنین به ما ایده می‌دهند که با توجه به کنترلی که بر آنچه رهبری می‌کنیم چقدر در زندگی‌مان کنترل داریم. در رویا.

4- مردم در خواب: افراد در رویا جنبه‌ای از شخصیت شما هستند که ممکن است آن‌ها را ندانید یا سرکوب کرده باشید یا آن جنبه‌ای که نیاز به توسعه دارد، اما افرادی که برای شما بسیار شناخته شده هستند ممکن است به معنای کیفیت رابطه شما با آنها و ارتباط با آنها باشد.

5- رویای مدرسه و کلاس درس: ما اغلب می بینیم که نگران امتحان مدرسه هستیم یا به خوبی برای آن آماده نمی شویم، یا زمان به پایان رسیده است. این بینش ممکن است به معنای اضطراب عمومی و ترس از شکست باشد، اما به مطالبی که در امتحان با آن مواجه می شوید توجه کنید، زیرا ممکن است لازم باشد. این مطالبی را که قبلا مطالعه کرده اید مرور کنید.

6- رویای احساس فلج شدن: یا ناتوانی در حرکت حتی با وجود هوشیاری، و این رویاها بین دوره خوابی که بدن عمداً فلج می شود همپوشانی دارند تا از اعمالی که در حین رویا می خوابد محافظت شود. و بین بیداری هوشیاری گاهی درست قبل از بیداری اتفاق می افتد، جایی که هوشیاری قبل از بدن بیدار می شود که برای بیننده خواب یک عادت ترسناک است، اما از نظر فیزیولوژیکی بی ضرر است، بنابراین نیازی به ترس نیست.

7- خواب مرگ: در واقع، این به معنای مرگ فیزیکی نیست، بلکه یک موقعیت دشوار برای شما است، زیرا شروع یک موضوع یا پروژه جدید، یک مرحله گذار و پایان یک موضوع مهم در زندگی شما است، زیرا مرحله انتقالی است.

8- رویای پرواز: همانطور که در مقاله های قبلی خود اشاره کردیم، پرواز احساس آزادی و کنترل بر زندگی شما است و بستگی به ارتفاع و نحوه پرواز شما دارد.

9- برهنه یا ناپسند دیدن خود: این نشان می دهد که شما احساس شکننده، ضعیف، ناامنی یا شرم می کنید، یا اینکه از نظر عاطفی یا روانی در معرض دیگران هستید.

10- کودکان در خواب: خوابی که در آن کودکی را می بینید معمولاً شروع و احتمالات پنهان احتمالی مانند شروع تحصیل یا کار را نشان می دهد.

11- خواب سقوط: معمولاً دردناک یا ترسناک است و نشان دهنده شکست یا عدم کنترل زندگی شما است، اما اگر سقوط با احساس راحتی باشد، نشان دهنده این است که شما تسلیم سرنوشت شده اید و به آنچه در حال رخ دادن است اهمیتی نمی دهید و اجازه می دهید همه چیز مسیر خود را طی کند. .

12- غذا در خواب: به طور کلی غذا غذای بدن است، اما ممکن است به معنای غذای روح و روان باشد یا به معنای گرسنگی معرفت باشد، با توجه به غذاها و فصول آنها متفاوت است و موضوع بزرگ و پیچیده ای است.

13- خانه: این یک موضوع مهم و گسترده است. خانه ممکن است نمایانگر شما یا ذهن شما باشد. بالاترین نقطه در آن بالاترین یا انتزاعی ذهن شما است و زیرزمین، پایین ترین نقطه ممکن است به معنای مسائل سرکوب شده در آگاهی باشد، اتاق نشیمن ممکن است به معنای خانواده، اتاق خواب رابطه شما با شریک … و غیره.

14- رویاهای جنسی: و همانطور که اشاره کردیم در واقع به معنای تمایلات جنسی یا نیاز به اتحاد با خودتان یا رابطه شما با شوهرتان است.

16- ملاقات با افراد متوفی: این می تواند به این معنا باشد که هنوز بین شما دو نفر مسائلی وجود دارد که دوست دارید آنها را برطرف کنید، یا آرزوهایی که برای این شخص انتظار دارید، یا زمانی که احساس می کنید به حمایت نیاز دارید در زندگی شما ظاهر می شود تا از شما حمایت کند، یا ممکن است ظاهر شود. وقتی در موقعیت یا رابطه ای مشابه با او قرار دارید.

17- دیدن مار: به طور کلی، مار در خواب ممکن است به معنای چیزی ترسناک باشد که ممکن است به شما آسیب برساند، اما پنهان است و شما از آن غافل هستید یا محتوای جنسی دارد و در برخی فرهنگ ها نماد خرد و دانش و برخی دیگر نماد است. شفا و گاهی نماد جاودانگی است که بتواند پوست خود را تغییر دهد.

18- ممکن است شاهد یک قتل باشید یا در حال ارتکاب قتل هستید، نشان دهنده تمایلات پرخاشگرانه است یا عصبانیت شدید دارید.

19- از دست دادن دندان یا دندان: در مورد این نوع رویاها اختلاف نظر وجود دارد، هر کس معتقد است که دلیلی بر پایان یک رابطه است، و کسانی هستند که آن را آرزوی خلاص شدن از یک رابطه خسته به یک رابطه مفیدتر می دانند. با دندان انجام می شود، از دست دادن دندان نشان دهنده احساس از دست دادن قدرت ما است.

20- خیانت: ممکن است به خودی خود به معنای خیانت نباشد و به این صورت گرفته نشود، اما ممکن است به معنای عدم اعتماد به شریک یا وقت گذرانی یا دوری از دیگری باشد که خواب بیننده را نگران می کند و این خواب ها را می بیند.

21- دیر رسیدن: این ممکن است به این معنی باشد که شما بیش از حد وظایف و وظایف خود را بر دوش می گذارید یا بیش از توانایی های خود به دیگران قول می دهید، پس به آنها توجه کنید.

گروهی از رویاهای کم اهمیت وجود دارد که در اینجا به تعدادی از آنها می پردازیم: رویاهای آتش: آتش به طور کلی ترسناک و گاهی مخرب است، دیدن آتش در خواب ممکن است به این معنی باشد که شما از حالت خشم شدید یا احساسات شدید رنج می برید و معمولاً زمانی که روز سخت و خشمگینی را پشت سر می گذارید خواب آن را می بینید، بنابراین در خواب می بینید که در حال دعوا هستید یا آتش است، به تعبیری دیگر اگر راحت هستید و در خواب آرام و گرم با آتش هستید می تواند به معنای چیزهای خوب، خاطرات نزدیک یا احساسات گرم باشد.

رویاهای کتاب: کتاب ها عموماً راهنمای علم، دانش و هوش هستند، ممکن است به معنای تمایل شما به دانش بیشتر یا به دست آوردن دانش جدید باشد و تکرار رویاهای کتاب ممکن است نشان دهنده دعوت شما برای یادگیری علوم جدید باشد.

رویای حشرات به طور کلی و مورچه ها به عنوان مثال، در کل آزاردهنده هستند ممکن است نشان دهنده اختلالات جزئی در زندگی شما باشد که شما را آزار می دهد اما خیلی مضر نیستند و در مورد انواع حشرات هر کدام جداگانه توضیح داده شده است.

رویاهای گریان خواب بیننده ممکن است نگران باشد و به عنوان آینده از آن بترسد، اما این به معنای بیش از تخلیه احساسات فروخورده نیست، به خصوص با کسی که احساسات خود را به خوبی بیان نمی کند یا نمی تواند در بیداری گریه کند، زیرا این خواب ها او را از درون آرامش می دهند.

گاهی اوقات خواب هایی می بینیم که مانند تماشای فیلم به ما ربطی نداردمعمولاً معنایی ندارد که صرفاً صحنه‌هایی از فیلم‌های زیبا یا وحشتناکی را که اخیراً تماشا کرده‌ایم یا از چندین فیلم یا نما جمع‌آوری کرده‌ایم.

کفش در رویاها آن هم بحثی است که نیاز به بحث دارد، ولی در مجموع دو معنا دارد; اولی آن است که برای خروج از خانه به کار می رود، یعنی حرکت از جایی به جای دیگر، به همین دلیل است که گاه به ازدواج ربط داده شده است و همچنین برای حفظ پا از خطرات جاده و زمین است. ، پس برای حفظ است، پس از دست دادن آن ممکن است دلیل بر از بین رفتن حفاظت باشد.

صحبت کردن با حیوانات نشانه های زیادی دارد، اما مربوط به زندگی بیننده خواب است، آیا او حیوان خانگی دارد یا نه، آیا از آن، از هر حیوان و نماد آن می ترسد، اما اگر به طور کلی صحبت کنیم، میل به ارتباط با طبیعت است و موجوداتش و حل پازل هایش یا بازگشت به طبیعت.

برای مثال اسب ها یکی از نمادهای میل به آزادی، غرور و دماغ است، به معنای خروج، تحرک و سرعت است، بستگی به تجربیات قبلی شما، تعداد و رنگ آنها دارد یا ممکن است در ذهن شما نماد یک شخص خاص باشد.

سرانجام در مورد خانه کودکی صحبت خواهیم کرد، تماشای آن نشان می دهد که خانه دوران کودکی برای شما چه معنایی داشته است. آیا امنیت و عشق است، ممکن است به امنیت نیاز داشته باشید یا شرایط نگران کننده ای وجود دارد که ممکن است زندگی شما را متزلزل کند و دوست داشته باشید از آن به خانه کودکی فرار کنید، اما اگر حوادث آن دردناک باشد، ممکن است به این معنی باشد که شما در حال گذراندن چیزهای مشابه یا ترس شما از گذراندن این چیزها هستید، و ممکن است به شما نشان دهد که قبلاً چگونه با این چیزها برخورد کرده اید تا برگردید و به همان شیوه با آنها برخورد کنید.

سرانجام… من می خواهم اضافه کنم که چیزی که بیشتر روی آن تمرکز می کنید بیشتر در بیداری و رویا اتفاق می افتد، بنابراین سعی کنید روی چیزهایی تمرکز نکنید که دوست ندارید به آنها فکر کنید یا با آنها روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید.

منابع و مراجع

مقاله کندرا گیلاس “تئوری های تعبیر خواب” ارسال شده در verywellmind.com، بررسی 10/1/2019. مقاله “100 نماد رایج در رویاها و معنی آنها” در howtolucid.com ارسال شده است، در 10/1/2019 بازبینی شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا